اخـبـار دانشگاهی  اخـبـار دانشگاهی   تماس با ما  تماس با ما   درباره ما  درباره ما   جستجو در سایت  جستجو در سایت   عضويت در سايت  عضويت در سايت   فروشگاه سایت  فروشگاه سایت  
   صفحه اول
   زبان عمومی ارشد
   درباره نرم افزارهای گزینه آخر
   ارشد برق ››
   ارشد عمران ››
   ارشد مکانیک ››
   ارشد معماری ››
   ارشد مدیریت ››
   ارشد صنایع ››
   ارشد نفت ››
   ارشد مدیریت اجرایی ››
   ارشد مواد و متالورژی ››
   ارشد شیمی ››
   ارشد حقوق ››
   ارشد حسابداری ››
   رشته های دیگر ... ››  شمسی   

               

 

ارشد مواد و متالورژی  زبان تخصصی کنکور ارشد مهندسی مواد 

ارشد مواد و متالورژی ، زبان تخصصی کنکور ارشد مهندسی مواد

زبان تخصصی کنکور  ارشد  مهندسی مواد و متالورژی 

حصول موفقیت در هر مقوله ای در گام نخست، نیازمند شناخت اهداف و اولویت گذاری بر آن‌ها می‌باشد. گزینه آخر و تك تك شما داوطلبان عزیز كه در حال مطالعه این متن می‌باشید، یك هدف را دنبال می‌كنیم: موفقیت در پاسخگویی به سوالات درس زبان انگلیسی كنكور كارشناسی ارشد.

 

اما اطمینان در حركت بر مسیر موفقیت چگونه بدست می‌آید؟

گزینه آخر می گوید: اطمینان خاطر ؛ با بكارگیری ابزار مناسب ؛ جهت طی این مسیر حاصل خواهد شد. در واقع استفاده بهینه از وقت و صرف زمان برای فراگیری همه ی مراجع در قالب یک منبع با برقراری تعادل میان سرعت و جهت حركت، حداكثر بازده را در این مسیر برای شما به ارمغان می‌آورد.


اگر شما داوطلب کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژِی هستید و به دنبال منبعی مناسب جهت مطالعه و کسب موفقیت در این رشته  هستید ، بهتر است بدانید :

حتی یک لحظه به عدم پاسخگویی ( به اصطلاح : سفید گذاشتن ) یک درس در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد فکر نکنید ، چرا که شما با سفید گذاشتن یک درس ( معمولا درس زبان ) درصد موفقیت خود را نزدیک به صفر خواهید رساند! چرا ؟؟ چون در کنکور ارشد؛ شما و سایر داوطلبین از هر درس نمرات متفاوتی کسب می کنید. از کل نمرات میانگین گرفته میشود ، نمره ی شما با میانگین مقایسه می شود و رتبه ای در آن درس به شما داده میشود. سپس کلیه ی رتبه های شما در دروس مختلف مقایسه و پس از اعمال ضریب هر درس رتبه ی نهایی شما منظور می شود. بنابراین کسب نمره ی بالا در دروسی که معمولا تعداد کمی از داوطلبین به سوالات آن پاسخ می دهند، میتواند مهمترین عامل موفقیت یک داوطلب باشد. پس از بررسی های فراوان * گزینه آخر *، معمولا پایین ترین میانگین در دروس کنکوری مهندسی مواد ، مربوط به درس زبان است.


بدون شک مهمترین مسایلی که یک داوطلب کنکور ارشد مهندسی مواد و متالورژِی در پاسخگویی به سوالات درس زبان تخصصی باید به آنها توجه کند عبارتند از :

 • سوالات کنکورهای گذشته را مطالعه کند و به آنها مسلط شود، چراکه بارها و بارها مشاهده شده که سوالات درس زبان عینا تکرار شده اند.
 • درصورتی که میخواهید از بین کلیه کتاب های زبان تخصصی مهندسی مواد و متالورژِی یکی را انتخاب کنید، مابه شما کتاب * انتشارات سمت * را معرفی میکنیم.

می دانیم که در مقوله ی زبان تخصصی مهندسی مواد و متالورژِی در کنکور ارشد فقط بحث ریدینگ مطرح است و برای پاسخگویی به سوالات ریدینگ شما باید به چندین نکته توجه داشته باشید:

 • متن تخصصی که در کنکور کارشناسی ارشد مورد آزمون قرار می گیرد، یک متن عمومی است ( با لغات عمومی پیشرفته مثلا درحد لغات کتاب 504 واژه ) درقالب گرامر ساده، که تعدادی لغت کاملا تخصصی نیز با این متن ترکیب میشوند. 
 • تا جایی که میتوانید دایره لغت خود را بالا ببرید.
 • مطمئن شوید که کلیه ی لغات به حافظه ی بلند مدت شما سپرده شده اند، چرا که شما ( هنگام برگزاری آزمون ) نمی توانید و نباید برای به خاطرآوردن معنای لغتی وقت صرف کنید.
 • شما باید بتوانید لغات را در قالب جمله ترجمه کنید، که این مهارت خود بستگی به اطلاعات قبلی شما و یا تلاش شما از هم اکنون تا روز کنکور دارد.

* گزینه آخر * به عنوان مبتکر و تخصصی ترین مرجع تقویت درس زبان انگلیسی کنکور ارشد، در راستای کمک به شما عزیزان اقدام به طراحی نرم افزارهای هوشمندی برای بالا بردن آمادگی شما جهت پاسخگویی به سوالات درس زبان تخصصی مواد نموده است.


مجموعه ی گزینه آخر (زبان تخصصی مهندسی مواد و متالورژِی) شامل :

 • نرم افزار هوشمند گزینه آخر ( برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید )
 • بانک لغت بسیار معتبر که جمع آوری آن توسط جمعی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی مواد با تحصیلات عالی دانشگاهی انجام شده است.
 • سری آموزش های تندخوانی گزینه آخر، که به شما اصول تقویت حافظه و چگونگی حفظ لغت را می آموزد.
 • کتابچه ی آموزش کامل پیشوندها و پسوندها که با آموزش پیشوندها و پسوندهای مهم، دایره لغت شما را چندین برابر میکند.

بانک لغت نرم افزار گزینه آخر مجموعه مهندسی مواد و متالورژِی شامل:

 • کلیه لغات کتاب "انگلیسی برای دانشجویان مهندسی مواد" ( انتشارات سمت )
 • گلچینی از لغات مهم کتب زبان تخصصی مهندسی مواد (انتشارات داخل) // 500 واژه مهم
 • واژگان ضروری مهندسی مواد که در مجلات خارجی و کتاب های رفرنس زیاد به کار میروند // 150 واژه مهم
 • کلیه لغات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد در کنکورهای گذشته.

اکنون شما داوطلب عزیز میتوانید:

با صرف روزانه 20 دقیقه از وقت استراحت خود ظرف مدت 3 ماه، بر کلیه لغات درس زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد مسلط شوید و مطمئنا درصد قابل قبولی از این درس بسیار مهم کسب خواهید نمود. ضمنا اگر بیس (base) زبان شما درحد مبتدی است، حتما باید برای بالا بردن درک مطلب خود یک کتاب زبان تخصصی ( ترجیحا زبان تخصصی انتشارات سمت ) را مطالعه کنید.


در خاطرمان باشد که: یکی از بدترین راه های استفاده از وقت، آن است که کاری را که به هیچ وجه لازم نیست به بهترین وجه انجام دهیم!


نام محصول:
زبان تخصصی مهندسی مواد و متالورژی
تعداد کل نکات: 1810 واژه ضروری و مهم
قیمت: 25000 تومان

درصورت تمایل به سفارش، اینجا کلیک کنید.

درصورت بروز مشکل هنگام خرید با ما تماس بگیرید.


03113212074

توصیه میکنیم قبل از خرید، متن زیر را نیز مطالعه کنید که اطلاعات کامل مربوط به زبان عمومی مهندسی مواد میباشد.زبان عمومی کنکور  کارشناسی ارشد مواد و متالورژی

چگونه برای زبان عمومی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی آماده شویم؟
برای کسب آمادگی مطلوب در پاسخ گویی به سوالات لغت، باید گنجینه ای غنی از لغات متداول زبان انگلیسی دراختیار داشته باشید. کتاب های متعددی برای این منظور موجود است که از بین آنها میتوان کتاب " 504 واژه ضروری " را بهترین و مطرح ترین مورد دانست. به گونه ای که بررسی های ما نشان میدهد درصد قابل توجهی از گزینه های سوالات لغت آزمون کارشناسی ارشد دردوره های گذشته، از آن استخراج شده اند. این کتاب مشتمل بر 42 درس است که درهریک 12 لغت مهم مطرح و تعریف میشوند، هریک درسه جمله نمونه استفاده میشوند و آنگاه با تمرین های مختلف، در ذهن خواننده کتاب تثبیت میگردند. برای صرفه جویی در وقت و کاهش نیاز مراجعه دیکشنری، پیشنهاد میکنیم از نسخه هایی که ترجمه های فارسی را نیز در کنار متن اصلی اورده اند استفاده کنید.
بعد از این کتاب، کتاب " واژگان ضروری تافل " را می توان یکی از بهترین منابع لغت دانست. این کتاب هم 30 درس دارد که در هریک 15 لغت مهم مطرح شده اند. مطالعه این منبع هم به غنی تر کردن دانش شما از لغات مهم زبان انگلیسی کمک شایانی خواهد نمود. البته اگر میخواهید تنها از یکی از این دومنبع استفاده کنید، مطالعه کتاب 504 واژه را پیشنهاد میکنیم.


خوشبختانه پس از سه سال استفاده از " نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر " توسط داوطلبین کلیه رشته ها، ما بدون هیچ اغراقی مدعی میشویم که کامل ترین بانک لغت زبان عمومی را به داوطلبین ارائه داده ایم. چرا که در آزمون سال قبل، مثلا در رشته های زیر گروه فنی - مهندسی، بانک لغت نرم افزار ( که شامل 800 لغت بود ) کلیه ی لغات را پوشش می داد.

ویرایش سوم گزینه آخر، نسبت به ورژن های قبلی دارای مزیت های زیر میباشد، که از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اضافه شدن تلفظ کلیه ی لغات با لهجه بومی آمریکایی و انگلیسی به مجموعه
 • اضافه شدن 380 لغت دیگر به مجموعه برای افزایش بیش از پیش راندمان علمی نرم افزار
 • و مهمترین مزیت: پیاده سازی سیستم آموزشی ثبت شده ی گزینه آخر در این مجموعه.

در جمع آوری بانک لغت نرم افزار گزینه آخر از مراجع مختلفی استفاده شده که برخی از انها عبارتند از:

 • تعدادی از لغات کتاب 504 واژه ضروری ( بدون شک کلیه ی لغات کتاب 504 مورد کاربرد آزمونی ندارند! )
 • تعدادی از لغات کتاب واژگان ضروری تافل
 • گلچینی از لغات کتب دیگر مجموعه تافل ( 200 واژه ی مهم )
 • گلچینی از لغات کتب زبان عمومی انتشارات داخل ( 100 واژه ی نسبتا مهم )
 • لغاتی که در کنکورهای قبلی مورد سوال واقع شده اند.نام محصول:
زبان عمومی مهندسی مواد و متالورژی
تعداد کل نکات: 1111 واژه ضروری و مهم
قیمت: 25000 تومان

درصورت تمایل به سفارش، اینجا کلیک کنید.

درصورت بروز مشکل هنگام خرید با ما تماس بگیرید.


03113212074

      

  عناوين مرتبط :
gozineakhar.com

کليه حقوق اين سايت برای موسسه گزینه آخر محفوظ است

برنامه نويسی و حق تکثير اين نرم افزار متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد